Edice Eidos

Co je Eidos?
Eidos je staré řecké slovo původně znamenající vzhled. Může být taktéž vyloženo jako morfé - tedy forma. Cílem Edice Eidos bude vyvolat určitý vzhled (slovo tak blízké vědění!) a formu. Je potřeba pochopit vzhled a formu jednotlivých historických epoch, stejně jako je dát myšlenkám a událostem dneška. Vyvolání myšlenek, které vzhled a forma zapustí, může být spouštěčem následných činů. Ty mohou vést k realizaci poměřených myšlenek, na jejichž konci se může značit skutečná forma optimální dnešní epoše. Neboť Prométheovský duch v nás se nezadržitelně objevuje v každém úseku dějin, kterým dává zcela nový ráz a směr, čímž se stává úhlavním nepřítelem modernity světa. Je to síla, založena na mentalitě, která čelí výzvám. Stejně tak je to vnitřní oheň obětování, kvůli němuž se vystavujeme tragickému osudu. Je to titánská povaha v nás. To je cílem Edice Eidos - chápat příčinu minulosti stejně jako současnosti a na nich projektovat budoucnost novou. Tento úkol leží „zde a nyní“. Mějme na paměti, že myšlení zůstává svobodným, i když je v menšině!

Mezinárodní Třetí Pozice: Politická Deklarace (Eidos svazek V.)  


Mezinárodní Třetí Pozice: Politická Deklarace ve formátu pdf ke stažení zde.

---

Kai Murros – Revoluce a jak na ní v moderní společnosti (Eidos svazek IV.)Kai Murros – Revoluce a jak na ní v moderní společnosti ve formátu pdf  ke stažení zde a zde.

---

Redakce Revolta.info - Národně socialistická teory Otto Strassera (Eidos svazek III.)


Redakce Revolta.info - Národně socialistická teorie Ottoe Strassera ve formátu pdf možno stáhnout zde a zde.

---
Redakce Revolta.info - Válka, matka hrdinů (Eidos svazek II.)Redakce Revolta.info - Válka, matka hrdinů ve formátu pdf možno stáhnout zde a zde.


---

Derek Holland - Politický voják (Eidos svazek I.)


Derek Holland - Politický voják ve formátu pdf možno stáhnout zde a zde.